48.ISA toplantısı evsahipliğini Denizaltıcılar Birliği Derneği olarak İstanbul'da yapıyoruz..

DENİZALTICILAR BİRLİĞİ DERNEĞİNİN GÖLCÜK TEMASLARI.

07-Kasım-2008

         Derneğimiz yönetim kurulu üyeleri, 7-Kasım-2008 Cuma günü Gölcük'te Donanma komutanlığı ve Denizaltı Filo komutanlığına ziyaretlerde bulunmuştur.

     Donanma Komutanı Sayın Oramiral Eşref Uğur Yiğit tarafından da kabul edilen heyetimiz mensuplarınca Sayın Donanma komutanına derneğimizin son çalışmaları ile ilgili bilgiler verilmiştir.

    Ayrıca 2011 yılında İstanbul'da Derneğimizin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan " 48. Uluslarası Denizaltıcılar Kongresi " hazırlıkları ile ilgili gelişmeler de Sayın Komutana anlatılmış ve kendilerinden bu organizasyona ne gibi katkıda bulunabilecekleri hakkında bilgiler de alınmıştır.

    Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bu ziyaret her iki taraf içinde memnuniyet verici geçmiştir.

   

    Daha sonra heyet Denizaltı Filo Komutanlığına hareket etmiş, Denizaltı Filosu Karargahı girişinde Filo Komutanı Sayın Tuğamiral Mustafa Karasabun tarafından karşılanmıştır.

    Çok sıcak ve samimi bir ortamda geçen bu ziyarette Sayın Komutana Derneğimizin son faaliyetleri hakkında bilgi verilmiş ve Sayın Komutan tarafından heyetimize Denizaltıcılık dünyasındaki en son gelişmeler anlatılmıştır.

    2011 yılında İstanbul'da derneğimizin ev sahipliği ve organizasyonu ile gerçekleştirilecek olan " 48. Uluslararası Denizaltıcılar Toplantısı " ile ilgili hazırlık çalışmalarımız hakkında Denizaltı Filo Komutanımıza bilgi verilmiştir. Ayrıca bu toplantının aynı zamanda Türk denizaltıcılığının 125.Yılına denk gelmesi nedeni ile de özel bir önemi olduğu belirtilmiş ve bu konu için Denizaltı filosu ile Derneğimizin ortak hareket etmesi kararı alınmıştır.

    Gelişmeler ile ilgili ilerde tekrar bir araya gelme dileği ile ziyaret sona ermiştir.

    Derneğimize gösterilen bu sıcak ilgi ve misafirperverlik için, Sayın Donanma Komutanımız ile Denizaltı Filo Komutanlarımızın şahsında, Tüm Donanma ve Denizaltı Filosu mensuplarına teşekkür eder, Denizaltıcılar Birliği Derneği olarak saygılarımızı sunarız.

 

 

 

HEYETİMİZ DONANMA KOMUTANI İLE.

 

HEYETİMİZ DONANMA KURMAY BAŞKANI İLE

 

HEYETİMİZ DENİZALTI FİLO KOMUTANI İLE

 

 

   ETKİNLİKLER                            İLETİŞİM                              YÖNETİM                                  FİLOMUZ

 
 
 
 

 

     
 

 

Denizaltıcılar Birliği Derneği Logosu

 
 

 

Copyright © 2007 Denizalticilarbirligi.